https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

2/19/2014

Złote marzenia

Witajcie Kochani! Wróciłam! Wiem, że to była długa nieobecność.. Najdłuższa w historii bloga. Nie będę Was zanudzać czym były spowodowane te anomalia, tak się stało i już!
Ale planuję duże zmiany i potrzebowałam czasu by wszystko poukładać.
Macie czasami wrażenie, że w całej tej życiowej pogoni, gdzieś się zatraciliście? Gdzieś zgubiliście sens tego, za czym tak długo biegliście? Budowaliście to tyle czasu, że w pewnym momencie to przestało być ważne? Bywają dni, że czuję jakbym stanęła w miejscu i nie mogła się ruszyć w żadną ze stron. Tym bardziej, że tych stron jest zbyt wiele, by się zdecydować. Coraz częściej mam wrażenie, że coś w swoim życiu przegapiłam, że jakieś marzenia utraciłam bezpowrotnie, że jest już za późno, by cokolwiek ratować. To trochę tak jakby było 10 wyjść a my chcielibyśmy pójść każdym z nich.
Po głowie wciąż krążą mi słowa Mamcika, że jeśli czegoś chcesz tak bardzo, że wszystko inne przestaje dla Ciebie istnieć, że robiąc to, czujesz, że żyjesz, jesteś szczęśliwa- rób to! Nigdy nie rezygnuj, nie przestawaj wierzyć w to, że możesz pokonać wszelkie przeciwności i dosięgnąć złotego Graala! A czy będziesz wtedy miała 20 czy 90 lat nie ma żadnego znaczenia! Teraz pozostaje tylko obrać jedną z dróg. Bo przecież nie da się trzymać trzech srok za ogon. Czy dobrą? To się kiedyś okaże... Póki co, eliminuję wyjścia bez możliwości powrotu. I mam misję, by skupić się na tym, co daje mi siłę do działania! Dlatego wracam ze zdwojoną siłą! Do Was i do swoich marzeń.
Na dobry początek, kolor, który zawsze dodaje blasku mojemu życiu. Złota spódnica to dzieło i mieszanka dziecięco- matczynej miłości, marzeń o byciu księżniczką, zażartej walki z materiałem i odrobiny wyobraźni oraz talentu. W słońcu mieni się niczym prawdziwe złoto..
To był jeden z najsłoneczniejszych dni w moim rodzinnym mieście tej zimy ;)Instagram

golf- Zara
spódnica- made by my Mum
 buty- Zara
kapelusz- Zara
okulary- no name
biżuteria- no name

 photo by Atomek

See you !!!

9 komentarzy:

 1. Kochana buciorki masz szałowe po prostu! :) KOLOR PAZNOKIETEK PRZEPIĘKNY, AŻ POWIAŁO WIOSNĄ :)super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolor włosów masz obłędny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Spódnica jest prześliczna, wyglądasz cudnie. :) Też się gdzieś po drodze zatraciłam, nie pamiętam gdzie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że do nas wróciłaś! Powrót w wielkim stylu, mama spisała się na złoty medal!:):*

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny motywujący wpis :) Buty skradły moje serce!

  Pozdrawiam,
  Daria

  OdpowiedzUsuń
 6. super! cudowna energia!
  pozdrawiam:*
  Ola z Fashiondoll.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. spódnica jest bardzo oryginalna! i połączenie jej z butami genialne :)

  OdpowiedzUsuń