https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

9/12/2015

BLACK & WHITE in bathroom


Niektórzy z Was już wiedzą, że w ostatnim czasie kupiliśmy mieszkanie.. Powoli nadchodzi czas kiedy zaczniemy je wykańczać i meblować :D Jeszcze przed ślubem, między przygotowaniami, przekopywałam Internet w poszukiwaniu rozwiązań idealnych. Od kilku tygodni jeszcze się to nasiliło i teraz żyję już prawie tylko tym!
 
Instagram
Za każdym razem kiedy jestem w tych pomieszczeniach (są tam gołe ściany- sam beton) widzę oczyma wyobraźni jak kolejne elementy układają się jak puzzle :D Zaczynamy, jak to zwykle bywa, od łazienki! Już zdecydowaliśmy, że łazienki będą dwie: jedna (mniejsza) na dole i druga (bardziej pokój kąpielowy) na górze. Pierwszą bierzemy w obroty tę na dole ponieważ górną trzeba w tym czasie zbudować, hehe :P
W całym naszym domu przeważać będzie biel. Wiem- to dość spokojnie jak na mnie, he! Będzie ona bazą a dopełnieniem stanie się kilka kolorów w zależności od pomieszczenia. W łazience dolnej kolorem uzupełniającym będzie czerń (tym większy szok!)
Zakochałam się w takim zestawieniu kolorystycznym w łazience bo o ile w tym co na siebie zakładam rzadko stawiam na to połączenie, o tyle we wnętrzach mnie urzeka. Jest kontrastowo i z klasą.
Całość okraszone będzie lekką nutą klimatu retro. Szachownica na podłodze, szyba zamiast kabiny prysznicowej, czarna deszczownica i bateria umywalki. Cholernie podoba mi się też umywalka postawiona na nogach od Singera, a do tego jakieś zakręcone okrągłe lustro. Nie można też zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Tutaj stawiam zdecydowanie na żyrandol z abażurkami, a do niego dwa kinkiety po bokach lustra. Niżej możecie zobaczyć kilka inspiracji. Większość z nich jest aranżacjami z wykorzystaniem wanny wolnostojące, którą chcemy umieścić w górnej łazience (na dole będzie prysznic), ale mimo to wiele elementów wykorzystam na dole ;)

 
 


 

 

 pictures from the web
 
Dajcie znać jak wam się podoba taka łazienka ;) Czy we wnętrzach też lubicie klasykę czy raczej wybieracie szalone barwy?
 
Całusy :*:*:*
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz