https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

2/26/2016

NAILS


  Instagram
Doskonale wiecie o tym, że uwielbiam kolory i niebanalne wzory. Połączenia z pozoru zupełnie niepasujących do siebie rzeczy. Zachwycam się sztuką, nie tylko tą wielką. 
Bo przecież małe dzieła sztuki otaczają nas z każdej strony, możemy podziwiać je codziennie.. 
Chyba zgodzicie się ze mną, że najwięksi artyści to ludzie, którzy nie dość, że tworzą coś fantastycznego, to jeszcze robią to z pasji?
Zalewacie mnie pytaniami o to, skąd, gdzie, jak...? Podziwiacie, sypiecie komplementami jak z rękawa, zachwycacie się.. 
Dziękuję! <3
Tak więc na Wasze życzenie przygotowałam dla Was wpis z małymi dziełami sztuki, które mam przyjemność na sobie prezentować.. 


Długo szukałam miejsca, które zaspokoi moje wymagania odnośnie paznokci.. Wiele salonów i osób odwiedziłam w nadziei, że będę wreszcie zadowolona! Ale dopiero, gdy zobaczyłam ich pierwsze dzieła na swoich rękach zrozumiałam, że nigdzie więcej nie muszę się rozglądać i.. rozsiadłam się wygodnie.Dziewczyny tworzą niesamowite rzeczy.. Czasem mam wrażenie, że ich wyobraźnia zupełnie nie zna granic. Wzory, kolory, printy, ikonki. Są zorientowane w najnowszych trendach i wykorzystują ich na jednej pracy czasami nawet kilka. Rysują, kolorują, lepią, kleją, łączą materiały. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
Zazwyczaj przychodzę z jakimś pomysłem. Mam w głowie zarys tego, co chciałabym mieć. Plan. Wtedy wydaje mi się, że wiem z czym wyjdę. A one wciąż mnie zaskakują! Zawsze efekt jest 100 razy lepszy niż sobie wyobrażam.

A Wam jak się podoba?
2 komentarze:

  1. Cudowneeeee !!!!!!!!!
    http://bythewaynd.blogspot.com/
    Zapraszam na mój nowy post o pielęgnacji włosów oraz sposób na szybki wzrost rzęs !!!!!!!! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne ;) podobają mi się bardzo zwłaszcza te 1,3 i 8 *__*

    OdpowiedzUsuń