https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

2/19/2016

WINTER SWEAETER


Jestem styczniową "damą". Prawdopodobnie stąd moje umiłowanie zimy. Zawsze z niecierpliwością czekam na pierwszy śnieg, a co za tym idzie białe szaleństwo. Jest jednak jedna rzecz, która przed nadejściem zimy przeraża mnie najbardziej. Okazuje się, że wszystkie moje swetry gdzieś zniknęły..

  Instagram
Całe życie narzekam na zbyt małą ilość swetrów. Po prostu cierpię na przewlekłą nieumiejętność ich kupowania. Mimo, że mnóstwo sklepów w okresie około zimowym proponuje przeróżne swetrzyska, nie potrafię znaleźć dla siebie czegoś odpowiedniego. 
Bo nie jest prostą rzeczą znaleźć odpowiedni fason, który w parze idzie z kolorem i przede wszystkim użytym materiałem. Ważne przecież żeby było nam ciepło, ale jednocześnie przepływ powietrza między materiałem a naszym ciałem był odpowiedni. Dzięki temu czujemy się swobodnie i nie mamy rączek jak Królowa Lodu (chociaż mnie to i tak dotyczy). 


Gdzie więc zajrzeć jeśli wszystko zawodzi? TAK! Zgadliście! Do L U M P E X U !!! 
Już od dłuższego czasu właśnie tam kupuję większość zimowych swetrów! Takim sposobem też nabyłam ten uroczy z dzisiejszej stylizacji. 
Bardzo go lubię za nietypowy wzór i połączenie kolorów. Granat, biel i czerwień to wciąż bardzo modne zestawienie. Do tego jest luźny i bardzo wygodny. Tym razem z bordowymi rurkami i stonowanymi dodatkami w kolorach szarości, ale wykorzystuję go też w bardziej eleganckich lookach, np. z białą koszulą. 


photo by Atomek

sweter S H płaszcz ZARA spodnie S H czapka H&M buty JEFFREY CAMPBELL

NAIL by Nail by Fruta

Kiss, 

1 komentarz:

  1. fajna stylizacja,chociaż butki nie w moim stylu :) to fakt,w lumpexie można wyłowić niezłe perełki.

    OdpowiedzUsuń