https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

3/27/2016

EASTER DECORATION


Kochani z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wszystkiego dobrego.. Życzę Wam przede wszystkim spokoju, oderwania się choć na chwilę od codziennego zgiełku i pędu. Zatrzymajcie się na moment i w rodzinnej atmosferze cieszcie się tym, co macie.. Doceniajcie każdy dzień i wierzcie w siebie. Te Święta zawsze zmuszają mnie do myślenia.. Po nich co roku zaczynam od nowa... Być jeszcze lepszym... człowiekiem. Robić więcej dla innych i siebie. Znaleźć czas dla najbliższych. Opanowywać w sobie negatywne emocje i zamieniać je w pozytywną energię. Idzie wiosna, a z nią lepsza ja.. Lepsi Wy.. Możesz wszystko! Powodzenia!

A teraz trochę Naszych dekoracji.. Wiem, że do świątecznego śniadania zostało już dość niewiele czasu, ale może jeszcze ktoś zainspiruje się do stworzenia czegoś, co udekoruje jego stół ;)


  Instagram  


3 komentarze:

 1. przepięknie to wygląda! ;)


  U mnie nowy http://onlymymotivation.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne dekoracje! Mam bardzo podobną białą skrzynkę z napisem 'Letters' z Pepco :) Inna czcionka i brak motylków, ale ten sam kształt.

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń