https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

9/11/2016

LITTLE LUCK IN SERENITY DRESS


W biegu dzisiejszego świata, w pogoni za karierą, pieniędzmi, spełnianiem każdych materialnych marzeń, zapominamy o tym, co naprawdę ważne. Czasami łapię się na tym, że z biegiem czasu zapominam o tym, co kiedyś miałam ochotę zrobić, zobaczyć, poczuć.

  Instagram
Pojawiają się w naszej głowie w różnych chwilach marzenia, takie malutkie i ciche, które z różnych powodów giną pod ciężarem codzienności. Niektóre powoli odchodzą w zapomnienie, inne w mgnieniu oka. A przecież w życiu chodzi o to, by spełniać marzenia. Nawet te, które wydają się być mniej ważne, albo może zwłaszcza te. Małe rzeczy, które uprzyjemniają nam zwykłe dni. Kiedyś przyjdzie czas i na te największe, te z dzieciństwa... Ale wszystko powoli, małą łyżeczką do celu i z każdym krokiem jesteśmy bliżej.. Bliżej szczęścia. 
Rok temu usłyszałam od mojej mamy najwspanialsze słowa jakie mogła kiedykolwiek mi powiedzieć.. Niby takie oczywiste, a wciąż o nich zapominamy. "Szczęście jest w małych rzeczach, otacza Nas z każdej strony, trzeba tylko się po nie schylić." Miejmy odwagę je podnieść...


Po ciężkim dniu pracy i ciągłego biegu, wsiadamy więc w samochód lub na rower i jedziemy na łąkę. Biorę głęboki oddech i wiem, że może być tylko lepiej. Blask zachodzącego słońca wśród traw i gwaru grających owadów, wynagradza mi cały dzień. I nagle zdaję sobie sprawę, że marzyłam o tym cały dzień. A przecież tę łąkę widzę z okna. Kolejne spełnione marzenie i na twarzy maluje się uśmiech. 


photo by Atomek

sukienka ZARA buty SECOND HAND biżuteria AZJA (bazar w Tajlandii) 
NAILS by Nail by Fruta
HAIRSTYLE by Paula MASI

2 komentarze:

  1. Szczęście w małych rzeczach.. Zgadzam się z Twoją Mamą! Czasami ciężko jest je dostrzec, nasze marzenia, plany, myśl o przyszłości przysłania to co, dzieje się tu i teraz. :)

    Wyglądasz cuuudownie i widać, że jesteś turbo szczęśliwa! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie Ci w niebieski, sukienka ma bardzo ładny fason ;)

    OdpowiedzUsuń