https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

8/12/2015

WEDDING INVITATIONDługo zastanawiałam się nad zaproszeniami ślubnymi. Przeglądałam, wymyślałam i wciąż spędzało mi to sen z powiek. Wiedziałam jedno- ma być słodko i po francusku ! Wybór padł na paryski szyk i różowo-białe barwy! Przełamaniem dla tej słodyczy stał się kolor srebrno szary. Po żmudnych poszukiwaniach wreszcie udało się coś wybrać! Ten model idealnie wpasował się w klimat i spełnił moje oczekiwania! Szary wzór na zaproszeniu okazał się identyczny, z tym który zdobił zasłony na naszej sali :D


Zaproszenie składało się z trzech osobnych kartek połączonych ze sobą na górze wstążeczką w kolorze pudrowego różu. Każda kartka zawierała inne informacje. Pierwsza- główna z personalizacją, druga z informacją dotyczącą zaślubin i przyjęcia oraz trzecia z prośbą o potwierdzenie przybycia. Zaproszenie miało specjalną kopertę z otworem na wstążkę. Po zapakowaniu wyglądało tak, jakby to koperta miała kokardkę ;)


Kilka dobrych rad:
1. Zacznijcie poszukiwania zaproszeń odpowiednio wcześniej. Na niektóre projekty trzeba sporo czekać, a ich realizacja może potrwać nawet dwa-trzy miesiące.
2. Wybierzcie to, co w 100% Wam się podoba i jest zgodne z kolorystyką oraz spójne z całością. Zaproszenie ma być zapowiedzią tego, co może czekać gości na Waszym ślubie i zachętą do przybycia.
3. Zamówcie o kilka zaproszeń więcej. Czasem zdarzają się literówki w nazwiskach, albo jak w naszym przypadku, ciocia, która od zawsze była Lidką, okazuje się w rzeczywistości mieć na imię Jadzia :)
4. Jeśli ślub lub wesele jest organizowane w innym miejscu, rozważcie dołączenie do zaproszenia mapki informacją jak dojechać w dane miejsce.
5. Oprócz zaproszeń warto pomyśleć również o zawiadomieniach. Możecie wręczyć je dalszym znajomym czy sąsiadom lub wysłać do pracy.

photo by Me
 
Nasze zaproszenia ( tutaj) i mnóstwo innych możecie znaleźć w sklepie ORGANZA!
Dziękuję za anielską cierpliwość do moich fanaberii!
 
 
See you :*3 komentarze:

 1. Moim zdaniem prezentują się nieziemsko! :-) Piękne zaproszenia, bardzo eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę ładne, nieprzesłodzone zaproszenie :)

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zaproszenia. Wszystkiego najlepszego!!!

  OdpowiedzUsuń