https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

8/11/2016

IT'S BEEN A YEAR


Ponad miesiąc temu minął rok od najpiękniejszego dnia w moim życiu! Do dziś wspominam go ze łzami wzruszenia w oczach. Dobrze pamiętam, że podczas przygotowań do ślubu miałam dopracowane wszystkie detale. 

  Instagram
Obmyślałam ten dzień w końcu kilka ładnych lat. W głowie układałam wszystko skrupulatnie. Również sesje zdjęciowe miałam zaplanowane. Chciałam żebyśmy zrobili ich kilka, w różnych klimatach. Tak też było. Dziś chciałabym Wam pokazać sesję, której poświęciliśmy najwięcej przygotować. Nie mieliście okazji jej jeszcze oglądać. A przynajmniej w całości ;)
Sesja została zrealizowana w ogrodzie przy domu moich rodziców tzw. Borzyszówce. Sielsko Anielsko czyli jak na dom drewniany przystało. 
Ta sesja była moim cichym marzeniem, głównie z uwagi na to, że moje serce od początku było rozdarte pomiędzy wiankiem a welonem. Chciałam żeby dzień naszego ślubu był utrzymany w angielskiej elegancji z nutą francuskiego przepychu i tak też było. Jednak zawsze cholernie podobały mi się romantyczne, nieco luźniejsze stylizacje Młodej Pary i w takim klimacie też chciałam Nas zapamiętać. Stąd sesja, która robi furorę we wsi Borzyszewo i nie tylko, hehe.


1 komentarz: