https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

12/20/2016

Kiedy stałam się kowbojką?


Właściwie nigdy nie przestałam nią być. I bynajmniej nie z uwagi na lasso i zamiłowanie do alkoholu, haha. Tylko przez zupełnie inny atrybut, który nigdy nie zniknął z mojej szafy! O czym mowa?

  InstagramOczywiście o butach! Popularne niegdyś kowbojki były przeze mnie długo przestawiane z miejsca na miejsce, ale nigdy ich nie wyrzuciłam. Taka już ze mnie zbieraczka.. Wiedziałam, że kiedyś wróci ich świetność i się przydadzą. I się nie pomyliłam. Na ich first time w tym sezonie dopasowałam grubą swetrową sukienkę. Na pewno macie w swoich szafach za duże swetry! Polecam je nosić właśnie w taki sposób. Do wełnianych podkolanówek albo kozaków. Na wierzch wystarczy zarzucić skórzaną ramoneskę, na nos włożyć okulary kujonki i look gotowy! Zwróćcie uwagę na torebkę! Tę perełkę wygrzebałam w jednym ze szczecińskich lumpeksów! Jest przeurocza i bardzo stylowa!


photo by Atomek

SWETER, BUTY, TOREBKA, RAMONESKA SECOND HAND OKULARY STRADIVARIUS KAPELUSZ ZARA

NAIL by Nail by Fruta


2 komentarze: