https://www.facebook.com/pages/Madlen/216487511788516http://instagram.com/madlensoya/https://plus.google.com/u/0/105319205607800559722/postshttp://www.pinterest.com/madlensoya/

11/23/2015

SHE STOLE GOLD - AUTUMN


Drżące na wietrze liście, pożółkłe.. Zaczynają czerwienić się ze wstydu.. Powietrze pachnie przemokniętą ziemią, a wiatr muska moje odkryte jeszcze plecy.. Jesień.. Pomimo wszelkich jej wad, pomimo deszczu, chłodu i szarych kolekcji w sieciówkach- UWIELBIAM!
  
  Instagram
Za te barwy na drzewach i przeciskające się przez liście słońce.. Za szum tych drzew i układankę z chmur na niebie.. Za to, że prowokuje mnie do sięgania po czerwienie, brązy i złoto.. Tak bardzo żałuję, że w tym roku tak szybko minęła. Uciekła! Złodziejka złotych liści! Zabrała wszystko! Czerwienie, żółcienie i słońce.. A teraz niebo płacze.. Byle do zimy.


Przed samym wyjazdem na SNAPie (madlensoya) mówiłam Wam właśnie o tym.. Tak bardzo cieszyłam się z tego wyjazdu.. Martwiło mnie tylko jedno.. Że po powrocie nie będzie już jesieni.. I przewidziałam to. Wróciliśmy do gołych gałęzi drzew, do przeszywającego chłodu i strug deszczu. Zawsze mnie jesień omija, być może dlatego tak mi do niej tęskno.
Jesienią każdy trochę zwalnia, ale to nie depresja- Oooo NIE! Staram się rozweselać sobie te ponure dni, ale jak wiecie jestem trochę na przekór, więc gdy jeszcze słońce smaga moje ramiona rzucam się na burgundy, szarości, granaty i brązy. Bordowa delikatna bluzka, formą przypomina trochę koszulkę nocną. Idealnie kontrastuje z mocną, skórzaną, trochę rockową kurtką. Nie byłabym sobą bez błyskotek, stąd złoto. I wg mnie zdecydowanie go jeszcze za mało! Jesień bez kapelusza też się nie obejdzie ;) Ulubiony więc też zagościł.


photo by Atomek
bluzka NEW LOOK spodnie TALLY WEIJL kurtka SECOND HAND  torba PRADA buty ZARA kapelusz ZARA naszyjnik H&M  bransoletka PANDORA
Do zobaczenia!! Śledźcie mnie na SNAPCHAT: MADLENSOYA5 komentarzy:

  1. świetny look! Podoba mi się lecz z torebki bym zrezynowała!

    OdpowiedzUsuń
  2. jaka drapieżna i z pazurem kolorystyka! świetny zestaw! piękna ramoneska :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna bluzka. Kolor najlepszy, bardzo intensywny ;) Jestem bardzo ciekawa jak cała stylizacja wyglądałaby z czarnymi spodniami z http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/spodnie.html Jak myślisz nabrała by bardziej ostrego charakteru?

    OdpowiedzUsuń